Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Участь у заході до Року французької мови в Україні

22 жовтня 2018 у фізико-математичному ліцеї м. Черкас за сприяння Черкаської міської громадської асоціації "Франкомовний центр Альянс» пройшла зустріч із гостем із Франції – доктором біотехничних наук паном Ксав'є Друе.

Захід було присвячено святкуванню Року французької мови в Україні. До діалогу були запрошені учні, які цікавляться наукою та комп’ютерними технологіями. ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» представляли учні групи ОСР-1 (слюсар-складальник радіоелектронної апаратури та приладів) Борщ Любов, Шовкова Діана, Полтавець Сніжана та класний керівник групи Шевченко Л.В.

Пан Ксав’є розповів про зв'язок техніки та медицини і біології, про сприяння науки та техніки прогресу і його впровадженню в повсякденне життя. Науковець акцентував увагу присутніх на тому,  що біотехнології, нанонауки, розширений центр обробки даних таких гігантів як Google, Facebook тощо надали нових можливостей. Щодня людство набуває більше знань, удосконалюються технології у галузях автомобілебудування, комп’ютерних технологій, медицини. Вчений наголосив, що людство повинно бути гуманним і допитливим.

Пан Ксав’є побажав учням бути самостійними, навчитися вчитися та вдало користуватися новими джерелами інформації.

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020