Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учні ДНЗ «Черкаський ПЛ» проходять стажування у виробничих цехах ПАТ «АЗОТ»

             Черкаське ПАТ «АЗОТ» багато років співпрацює із навчальними закладами України щодо проходження студентами і учнями навчально-виробничої практики, стажування та можливості підвищення професійної кваліфікації.

 

Як розповів начальник навчального центру Ігор Негробов, у 2018 році, враховуючи потреби економіки регіону, визначення напрямів інноваційного розвитку, між ПАТ «АЗОТ» та Державним навчальним закладом «Черкаський професійний ліцей» було підписано довгостроковий договір про співпрацю, який діятиме до 2021 року. За його умовами на базі підприємства учні ліцею закріплюють теоретичні знання за професіями електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту автомобілів, муляр, лицювальник-плиточник, столяр будівельний та практично застосовують їх на виробництві.

Нині в структурних підрозділах «Азоту» проходять навчально-виробничу практику учні групи ВЗ-ТН Е.Братко і Я.Геращенко, учні групи ВЗ-25 В.Бутенко та А.Середа, та учен групи ЕМЗ-ТН3 В.Курилюк. Для цього їм створені всі належні умови, а фактично виконанні  обсяги робіт оплачуються.

Я зрадів, коли дізнався, що виробничу практику проходитиму на «Азоті». Це чудова школа професійної майстерності, – розповідає Андрій Середа, висловлюючи думку і за своїх колег-практикантів. – У нас тут досвідчені наставники. У Едуарда – Олександр Шепель, а у нас з Вадимом – Володимир Шкарбута. Ми вже вміємо вести зварювальний процес в різних положеннях, різними електродами. Цікаво бачити результати своєї роботи. При можливості у майбутньому нам би  хотілося тут працювати.

                                                 

  

©Прес-центр ПАТ «АЗОТ»

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020