Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Урочисте відкриття пам’ятного знаку «Вірним захисникам України»

23 жовтня у ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку «Вірним захисникам України».

Ми є свідками трагічних та героїчних подій у державі. Випускники нашого закладу стають воїнами, які захищають спокій країни на Сході.

Калашник Микола, Антоненко Павло, Самишкін Володимир, Дронов Сергій  - випускники ліцею, які вже віддали своє життя заради миру, стабільності та майбутнього. Саме на їх честь та на честь інших героїв– захисників встановлено цей меморіал, який спроєктувала та втілили в життя спільнота закладу.

          Директор Департаменту освіти і науки ЧОДА Данилевський В.В.,заступник міського голови Волошин І.В., директор  Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Воронов С.П., В.о. начальника інституту пожежної  безпеки ім.Героїв Чорнобиля Тищенко О.М., заступник начальника Черкаського обласного військового комісаріату Захаренко О.А., директор НМЦПТО Мартинюк Н.В., військовослужбовці в/ч А1744, учасники АТО, представники ЗМІ, директори та заступники закладів профтехосвіти Черкащини вшанували пам'ять загиблих разом з ініціаторами заходу.

Почався захід виконанням гімну України усіма присутніми. Почесне право відкрити пам’ятник було надано керівникам міста, очільнику освіти області та директорові  ліцею Мединському Д.В. Поклавши квіти до меморіалу під супровід мелодії «Плине кача», присутні віддали пошану  загиблим.

Зворушливо та проникливо звучали пісні «Незламна сила»та «Спасибі вам, захисники!» у виконанні учениць групи Операторів комп’ютерного набору (Кучеренко А., Гуцаленко В., Гайденко Н.) та випускниці групи Операторів комп’ютерного набору (Семчак А.). Свою вдячність, повагу, гордість за країну, а також сподівання на швидшу перемогу висловив учень групи Штукарів (Черненко М.) піснею «В той день, коли  закінчиться війна».

Непідробний сум та сльози на обличчях засвідчили небайдужість і щирість почуттів присутніх.

Такі заходи демонструють та формують рівень громадянської свідомості у молодого покоління, а також переконують у  їх важливості.

Безперечно, як наголосив один із промовців, нагадавши слова Максима  Рильського: «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, той сам не вартий пошани», адже історія застерігає!

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020