Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Урочисті заходи приурочені Дню знань

Урочисті заходи приурочені Дню знань

1 вересня 2017 року у ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня знань. Свято пройшло традиційно: шикування на загальній лінійці, промови керівництва закладу  і почесних гостей та музичні привітання всім присутнім, а особливо тим, хто цього року поповнив ліцейну родину.

– Ті роки, які ви проведете в навчальному закладі, принесуть вам знання, упевненість у собі, досвід у багатьох справах і затребувану професію, – звернувся до першокурсників директор ліцею Д.В. Мединський.

Щире напутнє слово сказала учням заступник директора з навчально-методичної роботи Н.Л. Слотіна. Голова учнівського профспілкового комітету К.В. Шинкаренко вручив нагороди за успіхи в навчанні та активну участь у житті ліцею.

Здоров’я, успіхів і любові до своєї справи побажав учнівському і педагогічному колективу та адміністрації ліцею  спеціаліст відділу спеціальної, позашкільної та виховної роботи управління освіти та науки  Черкаської  облдержадміністрації  П.Р. Прибіш.

Потім перед присутніми виступив учасник АТО, військовослужбовець військової частини А-17/08 сержант В.В. Киріченко.

Також на урочистій лінійці вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів колишніх учнів ліцею, які загинули на Сході України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020