Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Урок-екскурсія з предмету «Захист Вітчизни»

03 жовтня учні групи ОН-14 ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» провели урок-екскурсію з предмету «Захист Вітчизни» (викладачі Шевченко М.Ф. та Шевченко Л.В.), відвідавши  пожежно-технічну виставку Управління ДСНС у Черкаській області.

За традицією екскурсія розпочалася з теоретичної частини. Керівник виставки Тимофій Іванович Андрійчук на прикладах роботи пожежно-рятувальних підрозділів розповів учням про основні види надзвичайних ситуацій та подій, а також наголосив на основних причинах їх виникнення.

Учнів ознайомили з історією виникнення пожежно-рятувальної служби, показали експонати музею.  В залі матеріально-технічного оснащення представили спорядження рятувальників та інструменти , якими користуються  під час ліквідації надзвичайних подій та у ситуаціях порятунку людей.

Особливу увагу відвідувачів викликали експонати з вибухонебезпечними предметами. Роздивляючись муляжі та осколки, екскурсанти уважно вислуховували поради, як поводитися у випадку виявлення таких боєприпасів.

Вразила учнів експозиція, яка  розповідає про героїчну, самовіддану працю людей під час ліквідації наслідків найбільшої техногенної та радіоекологічної катастрофи сучасності — ядерної аварії на Чорнобильській АЕС. Учні з цікавістю уточнювали важливі факти, деталі пригод  та доповнювали розповіді прикладами із власного життя.

  

  

  

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020