Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Вчись, працюй, живи на Черкащині»

18 травня учні та працівники ДНЗ «Черкаський професійний ліцей взяли участь у форумі майбутнього Черкащини «Вчись, працюй, живи на Черкащині», який відбувся на базі Черкаського технологічного університету.

На площі Знань перед університетом було представлено профорієнтаційні матеріали нашого навчального закладу. З метою заохочення випускників шкіл до опанування робітничими спеціальностями ліцеїсти та майстри виробничого навчання Андронюк В.А., Кудря С.А. провели майстер-класи з професій «муляр», «штукатур», «плиточник». Відвідувачі заходу могли переглянути виставку методичних розробок із професійної підготовки.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Намофілова О.О. та методист Висоцька Н.В. стали учасниками дискусійної площадки «Як зберегти молодих фахівців із робітничих та інженерних спеціальностей – випускників навчальних закладів Черкащини від виїзду за кордон», на якій, зокрема, йшлося про запровадження дуальної освіти, підвищення престижу місцевих роботодавців, працевлаштування випускників та «дорожню карту» соціально-економічного розвитку Черкаської області.

  

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020