Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відкритий урок із галузевої економіки і підприємництва.

6 вересня 2018 року в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» пройшов відкритий урок із галузевої економіки і підприємництва. «Конкурентна економіка. Конкурентоспроможність учнів і шляхи її отримання»  – так викладач Куліш Ю.В. визначив тему заняття.

Урок пройшов у формі лекції з елементами бесіди. Під час викладення нового матеріалу  Юрій Володимирович розповів учням про зміну підходів у навчанні. Епіграфом стали слова давньогрецького мислителя Сократа: «Навчання – це не наповнення посудини, а розпалювання вогню». Друга частина лекції була присвячена конкурентоспроможності учнів та шляхам її отримання.

На уроці викладач зосередив увагу на мотивації до вивчення економіки та намагався прив’язати викладання предмета до мрій і планів на життя самих учнів, які активно висловлювали власні думки про актуальні для них питання.

Під час обговорення уроку присутні педагогічні працівники та представники адміністрації ліцею відзначили новаторство його змісту і високий рівень проведення.

  

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020