Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відкритий урок з предмета «Захист Вітчизни» Шевченка М.Ф.

З метою посилення роботи щодо військового-патріотичного виховання молоді та на виконання вимог листа Міністерства освіти та науки України №1/9-701 від 19.12.2017, у ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» 7.02.2018 року був проведений відкритий урок з предмета «Захист Вітчизни» Шевченка М.Ф. (група ВЗ-25) на тему: «Призначення та загальна будова, бойові властивості автомата АКМ».

Під час уроку учні самостійно проводили  розборку автомата Калашникова та мали змогу поспілкуватися з учасниками АТО. Заступник командира в/ч А1708 з морального-психологічного забезпечення, полковник Бондаренко О.П., молодший сержант Радзівіл К.В. та молодший сержант Собко В.І. розповіли про службу, військові будні, особливості сучасного життя військовослужбовців у зоні АТО.

Бесіда виявилася цікавою, живою, учні щиро виявили небайдужість до порушених питань та проблем.

Крім гостей-військовослужбовців, на заході були присутні заступник директора з навчально-виробничої роботи Намофілова О.О. та методист ліцею Куліш Ю.В., які зробили висновок, що урок проведено на належному навчально-методичному рівні.

  

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020