Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Виставка педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини – 2017».

Виставка педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини – 2017»

 

З 29 по 31 березня в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» пройшла виставка педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини – 2017».

У день відкриття виставки до нашого навчального закладу завітали заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Я. Г. Березань, заступник начальника управління – начальник відділу вищої, професійно-технічної освіти Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації В. І. Ткаченко, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Черкаській області Н. В. Мартинюк та гості з усіх закладів профтехосвіти області. Цього дня пройшла нарада для директорів ПТНЗ, на якій обговорювалося питання підготовки кадрового потенціалу для економіки області.

На експозиції виставки педагогічних технологій було представлено 24 методичні розробки викладачів і майстрів виробничого навчання нашого ліцею. Серед переможців обласної виставки відзначена викладач фізичної культури і здоров’я Літовченко М. П. з роботою «Професійно-прикладна фізична підготовка – запорука високопродуктивної праці».

30 березня педагогічні працівники ліцею відвідали всеобучі: «Матеріальне забезпечення із соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності», «ІТ-технології – міст між сучасним викладачем і молоддю», «Психологічні засоби вирішення конфліктів у педагогічній взаємодії».

31 березня відбулося закриття обласної виставки педагогічних технологій «Профтехосвіта Чекащини – 2017».

 

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020