Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всеукраїнський форум

      Всеукраїнський форум «Інноваційні виробничі і педагогічні технології – європейський вектор професійної освіти в Україні».

9 листопада 2016 р. в ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» розпочав роботу Всеукраїнський форум «Інноваційні виробничі і педагогічні технології – європейський вектор професійної освіти в Україні». Представництво форуму складалось з представників міністерства освіти і науки України, компанії «Хенкель Баутехнік» (Україна), керівництва обласної державної адміністрації, представників Ради Федерацій роботодавців України, обласних об`єднань організацій-роботодавців, керівників вищих навчальних закладів області та директорів закладів профтехосвіти України будівельного напряму-соціальних партнерів компанії «Хенкель Баутехнік» (Україна), представників міжнародної організації «Лідер Якості», керівництва управління освіти і науки  Черкаської ОДА, представників  «Клубу професійних коучів  України»

Було проведено відкритий діалог на тему: обговорення актуальних проблем підготовки кадрів для будівництва, перспективи розвитку партнерства освіти і бізнесу, взаємодія закладів професійно технічної і вищої освіти з компанією «Хенкель Баутехнік» (Україна), в рамках проекту Хенкель Академія.

Представник компанії Наталя Іваній в своєму виступі торкнулася питання  реалізації проекту соціального партнерства і подякувала керівництву області за прийняття активної участі в подальшій розбудові партнерських відносин.

Присутній на заході перший заступник голови Черкаської обладміністрації Віталій Коваль звернув увагу учасників на підготовку робітничих кадрів, як ключове завдання замкнутого процесу виробництва. Ефективна співпраця з соціальними партнерами дозволяє більш якісно готувати конкурентоспроможні робітничі кадри, застосовуючи сучасні матеріали та технології.

Усіх присутніх радо привітали учасники художньої самодіяльності ліцею.

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020