Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Заходи до Дня безпечного Інтернету

5 лютого світова спільнота відзначала День безпечного Інтернету, який організовано для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій. ДНЗ «Черкаський професійний ліцей»  не залишився осторонь і учні та педагогічні працівники закладу взяли участь у низці тематичних заходів.

Цього року День безпечного Інтернету  відзначався під гаслом «Разом для найкращого Інтернету!». В закладі був проведений флеш-моб з метою висвітлення власного бачення дітей про те, що необхідно зробити, щоб онлайн простір став кращим і безпечнішим.

Також учнями були створені стінгазети, у яких розповідалося про основні правила поводження в мережі, про небезпеки Інтернету, про переваги та недоліки всесвітньої павутини.

  

В групах ВА-23, ОН-13, ОН-14 та ОСР-1 проведився урок для підлітків «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Під час заходу учні активно обговорювали питання актуальних ризиків в Інтернеті, які пов’язані з надсиланням власних інтимних фото, ознайомилися зі змістом понять «секстинг» та «онлайн-грумінг» та дізналися,  як правильно діяти і до кого звертатися в складних ситуаціях.

  

Також  учні взяли участь в онлайн-уроці, організованому за підтримки  Програми Мережних академій департаменту  кіберполіції України та компанії ERC.  Переглянули доповіді експертів  за темами «Кібер-атаки та «інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей» та пройшли запропоноване онлайн-тестування.

  

Викладач Дерев’янко О. С. провела відкритий урок інформатики в групі МШ-9 на тему «Створення інформаційного бюлетеня чи буклету». Під час уроку учні застосували свої теоретичні знання та створювали буклети на тему «День безпечного Інтернету». Впоравшись із завданням, вони відправляли буклети на  друк.

  

  

Крім того, голова методичної комісії інфраструктурного напрямку Пірус В.М. та викладачі інформатики Дерев’янко О.С., Глущенко В.В. взяли участь у вебінарах :

  • «#STOP_SEXтинг. Сексуальні ризики Інтернету: як провести урок в 7-11 класах»  (1 лютого 2019 р.);
  • «Безпечний інтернет: як захистити дітей від кібербулінгу»  (4 лютого 2019 р.)

та пройшли майстер-клас «Цифрові інструменти та можливості Google для безпечнішого Інтернету» (5 лютого 2019 р.).

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020