Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Заходи з профорієнтації учнів

«80 % безробітних українців мають вищу освіту; – Л. Гриневич»

Проводимо профорієнтацію учнів.

11 квітня в рамках заходів з профорієнтації, представником ліцею Ольгою Макаренко спільно з фахівцем із профорієнтації Черкаського міського центру зайнятості Юлією Симошенко, відбулася зустріч з учнями 10-х та 11-х класів школи  № 32 м. Черкаси.

Основним напрямком роботи є сприяння професійному самовизначенню старшокласників, орієнтація випускників на актуальні професії, підвищення престижності робітничих професій, інформування учнів про поняття  аналізу ринку праці.

Учням була надана можливість отримати консультацію про кар’єрні перспективи працевлаштування після навчання в Черкаському професійному ліцеї. Відеопрезентація закладу та відеосюжет про робітничі професії надихнули старшокласників творчим оптимізмом на визначення свого впевненого та успішного професійного майбутнього.

Жвавий інтерес викликала вікторина про робітничі професії, проведена наприкінці заходу. Завдяки цікаво поданій інформації учням нескладно було визначити правильні відповіді. Самих активних чекали подарунки, власноруч виготовлені учнем першого курсу, майбутнім столяром. Максимом Тесленком, який особисто їх і вручив.

Маємо на меті продовжувати профорієнтаційну роботу в цьому напрямку та максимально охопити відповідними заходами учнів шкіл м. Черкаси та району.

 

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020