Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Засідання навчально-методичної ради

В НМЦ ПТО у Черкаській області 19 листопада відбулося засідання навчально-методичної ради.

На захід були запрошені керівники проектів інноваційної діяльності ДНЗ «Черкаський професійний ліцей».

Викладач фізики вищої категорії, викладач-методист Пірус В.М. представила презентацію результатів упровадження електронного посібника «Фізика 10,11для ПТНЗ» та робочого зошита з різнорівневими завданнями професійного спрямування для проведення тематичної атестації навчальних досягнень учнів (10–11 клас, за рівнем стандарту). Результатами впровадження даних проектів було підвищення рівня навченості учнів порівняно з шкільною підготовкою. Проект рекомендовано завершити, а впровадження продовжити.

 Голова методичної комісії будівельних професій, викладач спецпредметів Андрєєва Л.І. презентувала проект «Упровадження сучасних будівельних технологій у навчальний процес». Присутні ознайомилися з організацією роботи науково-практичного будівельного центру і особливостями навчання учнів за новітніми технологіями та дізналися про соціальних партнерів центру. Проект рекомендовано продовжити.

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020