Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Засідання обласного методичного об'єднання викладачів гуманітарних предметів

05 червня 2019 року на базі Черкаського професійного ліцею відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів гуманітарних предметів, на якому були присутні 29 викладачів, голів методичних комісій гуманітарних предметів із 17 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Захід розпочався з вітального слова директора ліцею Дмитра Мединського. Вікторія Крамаренко, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області, детально зупинилася на питаннях підготовки методичних розробок на обласну виставку «Профтехосвіта Черкащини», порядку здійснення апробації матеріалів на обласному рівні. Наголосила на необхідності ретельніше здійснювати підготовку учнів до ДПА у формі ЗНО.

В рамках заходу відбулася обласна конференція «Інноваційні технології на уроках гуманітарних предметів». Всі доповідачі презентували роботу з інноваційними засобами навчання, які популярні серед учнів. Учасники мали можливість практично переконатися в дієвості та простоті використання подібних прийомів у навчанні. Власні методичні напрацювання представили і викладачі ліцею – Валентина Буряк (з теми «Використання STEAM методик в освітньому процесі») та Лариса Шевченко (з теми «Технологія створення хмари слів і QR-кодування на уроках та в позаурочній діяльності»).

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020