Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Засідання обласного методичного об’єднання

Засідання обласного методичного об’єднання

27 вересня у ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відбулося засідання обласного методичного об’єднання працівників інфраструктурного напрямку та професій офісного забезпечення на тему: «Творчий педагог – основа результативності та якості професійно-технічної освіти».

Методист НМЦ ПТО в Черкаській області Малиновська О.О. доповіла про підсумки роботи педагогічних працівників інфраструктурного напрямку за 2016-2017 н. р., ознайомила присутніх на заході із методичними рекомендаціями на 2017-2018 н. р. та особливостями атестації працівників ПТНЗ.

На засіданні розглядалися такі актуальні питання, як проектна діяльність на уроках інформатики, про що доповідала викладач ДНЗ «ЧВПУ ім. Г.Ф. Короленка» Морозова Н.О., та організація навчально-виховного процесу з елементами дуальної форми навчання, про що доповідала викладач ДНЗ «ЧПАЛ» Соболевська О.М.

Активну участь у роботі методичного об’єднання взяли педагогічні працівники нашого ліцею: Пірус В.М., Пізняхівський В.М., Прилуцький В.Ф., Слотін Д.М., Шинкаренко К.В., Журавель В.В.

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020