Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200

Засідання обласного методичного об’єднання

27 вересня у ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відбулося засідання обласного методичного об’єднання працівників інфраструктурного напрямку та професій офісного забезпечення на тему: «Творчий педагог – основа результативності та якості професійно-технічної освіти».

Методист НМЦ ПТО в Черкаській області Малиновська О.О. доповіла про підсумки роботи педагогічних працівників інфраструктурного напрямку за 2016-2017 н. р., ознайомила присутніх на заході із методичними рекомендаціями на 2017-2018 н. р. та особливостями атестації працівників ПТНЗ.

На засіданні розглядалися такі актуальні питання, як проектна діяльність на уроках інформатики, про що доповідала викладач ДНЗ «ЧВПУ ім. Г.Ф. Короленка» Морозова Н.О., та організація навчально-виховного процесу з елементами дуальної форми навчання, про що доповідала викладач ДНЗ «ЧПАЛ» Соболевська О.М.

Активну участь у роботі методичного об’єднання взяли педагогічні працівники нашого ліцею: Пірус В.М., Пізняхівський В.М., Прилуцький В.Ф., Слотін Д.М., Шинкаренко К.В., Журавель В.В.

 

 

 

 

Поділитись
Вхід на сайт
Погода
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наші друзі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


18034, м. Черкаси вул. Олексія Панченка, 13.

тел./факс: (0472) 45-92-43, E-mail: proflickua@ukr.net

 DimS © 2017