Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Засідання педагогічної ради ліцею

13 вересня 2016 року під головуванням в. о. директора ліцею Мединського Д.В. відбулося засідання  педагогічної ради.

На педраді йшлося про підсумки виховної та виробничої роботи за 2015-2016 н. р. та завдання педагогічного колективу ДНЗ «ЧПЛ» на 2016-2017 н. р., про що доповіли заступник директора з навчально-виховної роботи  Пісковий Б.І. та старший майстер Андронюк І. В.

Питання профілактики правопорушень серед учнів ДНЗ «ЧПЛ» висвітлив психолог ліцею Піхуля С.О.

Про результати обласного конкурсу на кращу організацію роботи методичної комісії ПТНЗ області, зокрема перемогу комісії природничо-математичних предметів під керівництвом Юхименко О.В., доповіла методист Висоцька Н.В. Докладніше про організацію роботи комісії розповіла сама Оксана Василівна. Також присутні заслухали звіти про роботу за 2015-2016 н. р. голів  комісії будівельних професій Андрєєвої Л.І. та комісії інфраструктурного напрямку Пірус В.М., які теж брали участь у конкурсі і роботу яких було відзначено журі.

Також на педраді розглядалося питання про стан викладання предмету «Інформатика та інформаційні технології», про що доповіла заступник директора з навчально-методичної роботи  Слотіна Н.Л.

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020