Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Змагання  з настільного тенісу

18 листопада 2017 р. відбулися змагання  з настільного тенісу за програмою I cпортивних ігор м. Черкаси серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Змагання проходили за особисто-командним заліком. Бровкіна Валерія, учениця групи ОН-12, посіла особисте 1 місце. Семчак Анна, учениця групи ОН-13, допомогла здобути командне 1 місце серед дівчат.

Збірна команда хлопців також виборола 1 місце. Огурцов Ярослав, учень групи МШ-8, посів особисте 1 місце. Думнич Дмитро, учень групи ЕМЗ-ТН3 – особисте 2 місце.

24 листопада Ярослав і Дмитро взяли участь у фінальних змаганнях із настільного тенісу, як проходили в м. Сміла. Посівши 1 місце, хлопці стали переможцями та отримали кубок.