Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зустріч із успішним випускником ліцею

26 листопада ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відвідав Чорний Андрій Валентинович, колишній випускник ліцею.

 

Зварювальні роботи потрібні практично на кожному підприємстві, а особливо у сфері будівництва. Тому робітнича професія зварювальника, яку опановують учні ліцею, надзвичайно затребувана і в Україні, і за кордоном. Андрій Чорний закінчив наш заклад 11 років тому, а нині вінуспішний зварювальник.

      -Потрібно здобувати знання, не боятися пробувати нове і прагнути стати кращим, – поділився колишній випускник рецептом успіху із учнями групи ВЗ-26.

Зустріч із успішним випускником дуже сподобалася майбутнім електрозварниками. Вона дала їм привід задуматися і про свій подальший шлях у професії.

Андрій Чорнийчеркащанин, навчався у 27 міській школі. Так склалося, що  його вчителем був Концаренко О.І., який, перейшовши на посаду майстра виробничого навчання до Черкаського професійного ліцею,  переконав і колишнього учня у необхідності подальшого навчання та здобуття робітничої професії у нашому навчальному закладі. З 2004 по 2007 рік Андрій Чорний навчався в групі ВАЗ-2, був старостою. Став одним із кращих учнів ліцею, постійно посідав призові місця у конкурсах професійної майстерності і за таку старанність отримав підвищений розряд зварювальника.

По завершенню навчання в ліцеї Андрій Чорний працював зварювальником на приватних підприємствах Черкас. Альтанки у парку «Сосновий бір», лавочки у парку Хіміків  – робота його рук. Пізніше влаштувався за спеціальністю на ПАТ «Азот».

У 2015 році Андрій став учасником ХІ конкурсу зварювальників України «Золотий кубок Бенардоса», організатором якого є Спілка зварювальників України. За результатами конкурсу «Ручне дугове зварювання покритим електродом» посів ІІІ місце. Це стало поштовхом до подальшої роботи над собою і вдосконалення професійної майстерності.

У наступному, 2016 році Андрій Чорний у складі української делегації брав участь у Міжнародному конкурсі зварювальників, який проходив у Пекіні, КНР. У різноманітних конкурсах змагалися 416 учасників із 18 країн, не рахуючи господарів конкурсу. Українці посіли тоді ІІІ-тє командне місце.

Нині Андрій Чорний працює за кордоном, був в Угорщині, отримав запрошення на роботу із Багамських островів. А в Черкасах на нього завжди чекає сімядружина і донька.

 

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020