Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зустріч з представниками Шведської фірми «ESAB»

23.04.2019 року у ДНЗ «ЧПЛ» була проведена зустріч з представниками Шведської фірми «ESAB», яка є світовим лідером у розвитку технології зварювання та різання металів, зварних матеріалів і обладнання. На зустріч були запрошені роботодавці: директор ТОВ «МГК-Черкаси»  Черешнюк С.М. та директор ТОВ «Металогальва» Григоренко Б.П.

Директор  фірми «ESAB» Здоренко Олександр Вікторович, розповів про історію розвитку фірми, продукцію і обладнання зварювального виробництва, яким користуються у 145 країнах світу.

Після презентації був проведений майстер-клас у зварювальній майстерні ліцею. Міжнародний інженер по зварюванні ІWE Меліхов Олексій Віталійович та технолог фірми «ESAB» Грабовецький Михайло Михайлович ознайомили присутніх з новітніми матеріалами та обладнанням і продемонстрували механізоване зварювання  у звичайному та імпульсному режимі  вуглецевих сталей та алюмінію, плазмове різання металів та зварювання металу із зворотним формуванням шва на керамічних підкладках.

Учні, які навчаються професії «електрозварник», мали змогу випробувати обладнання та матеріали фірми «ESAB». Кращі учні отримали подарунки.

ДНЗ «ЧПЛ» та фірма «ESAB» заключили довгостроковий договір на співпрацю

  

  

  

  

 

  

  

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020