Вхід на сайт
Пошук
Меню сайту
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіт директора 2014

11 червня 2014 року в  ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» відбувся річний звіт директора Куліша Ю.В. На загальних зборах колективу були присутні сімдесят вісім осіб педколективу та заступник директора Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації О.Я. Фурман.

Ю.В. Куліш у своєму звіті проаналізував роботу, проведену за рік.  Директор доповів, що в минулому році отримали професії за всіма напрямками підготовки 570 осіб. Було відзначено, що за звітний період учні під час проходження виробничої практики заробили майже 400 тис. грн. Директор наголосив, що вже 10 років поспіль  ліцей має найбільший набір серед ПНТЗ області. Станом на 11 червня до ліцею подали документи 190 осіб. Важливу роль у інформуванні абітурієнтів відіграє сайт ліцею, так, наприклад, тільки за травень його відвідало 757 осіб.

            Протягом 2013 р. було придбано 11 нових комп’ютерів. В 2014 –  вже 10. Загальна кількість комп’ютерів - 116, з них 96 задіяно в навчальному процесі.

На завершення свого звіту Юрій Володимирович щиро і сердечно подякував  за роботу працівникам та зазначив, що в своєму розвитку колектив зупинятися не збирається.

            Заступник директора Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації О.Я. Фурман відзначила ліцей з кращого боку, зокрема наголосила,  на проведеній профорієнтаційній роботі на високому рівні.

Виступаючі: Володимир Очіченко, Людмила Гончаренко, Світлана Бевз, Наталія Кодь, Людмила Андрєєва, Віктор Козачук - позитивно охарактеризували діяльність директора.

Проведеним таємним голосуванням з 78 осіб позитивно діяльність директора оцінили 74 особи.

 

Поділитися
м. Черкаси, вул. О.Панченка (Я.Галана), 13Тел.: (0472)33-57-13; 55-07-10 (приймальна комісія); Email: proflickua@ukr.net
DimS © 2020